• 021-88567847
  • info@otepco.com​

مدیر حراست شرکت افق تأمین انرژی پارس منصوب شد

مدیر حراست شرکت افق تأمین انرژی پارس منصوب شد

مدیر حراست شرکت افق تأمین انرژی پارس منصوب شد

طی حکمی از سوی سرپرست حراست شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین، محمد حسین میرزا بالازاده به عنوان مدیر حراست شرکت افق تأمین انرژی پارس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین(تدکو)،  آئین معارفه مدیر حراست شرکت افق تأمین انرژی پارس با حضور محسن فرد افشاری سرپرست شرکت افق تأمین انرژی پارس، فرشاد زارع سرپرست حراست هلدینگ انرژی و جمعی از معاونین و مدیران برگزار شد.

محسن فرد افشاری سرپرست شرکت افق تأمین انرژی پارس با بیان اینکه حراست همچون چشم بینا برای مدیران محسوب می شود گفت: هوشیاری و تلاش مضاعف برای پیشگیری به موقع از بروز مسائل و مشکلات گوناگون تکلیف و رسالت مهم واحد حراست است و می تواند امنیت روانی و شغلی برای کارکنان و مدیران ایجاد کند.

وی افزود: ایجاد اعتماد دو سویه و تعامل با همکاران و نظارت لازم در جهت پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی از دیگر وظایف حراست است و با توجه به اشراف حراست به اطلاعات شرکت، این بخش به عنوان بازوی اصلی و مشاور عالی برای مدیران محسوب می شود.


رویکرد حراست هلدینگ انرژی جوان‌گرایی در مجموعه مدیریتی است

فرشاد زارع سرپرست حراست هلدینگ انرژی نیز با اشاره به اینکه رویکرد هلدینگ انرژی در مجموعه حراستی، جوانگرایی است، افزود: امیدواریم نفس تازه‌ای که در شرکت افق تأمین انرژی پارس دمیده شده، مجموعه هلدینگ انرژی و همچنین تمام سهامداران این مجموعه را به اهداف عالیه برساند.

وی ادامه داد: انشالله این انتصاب منشا خیر و برکت باشد، اهتمام و پاسداری از دستاوردهای انقلاب، رعایت کامل و دقیق شرح وظایف و دستورالعمل های اجرایی و بهره برداری کامل از تجارب مکتسب، خواست مجموعه حراست از آقای بالازاده می باشد و آرزوی موفقیت برای ایشان از خداوند متعال خواستاریم.

شایان ذکر است؛ در پایان این مراسم حکم انتصاب محمدحسین میرزا بالازده به عنوان مدیر حراست شرکت افق تأمین انرژی پارس به وی ابلاغ شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

سوالی دارید ؟

کارشناسان و مشاوران ما آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند.
  • 021-88565521-88565022​
  • info@otepco.com